ALTUNBÜKEN, 1940 yılında kurulan ALTUNBÜKEN, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasında yerini almakta ve faaliyette bulunduğu sektörlerde lider olma vizyonuyla hareket etmektedir., Kuyumculuk, İnşaat, Gayrimenkul, Finans, RELUX, ALTUNBÜKEN, Kariyer
ALTUNBÜKEN İnşaat ve Turizm A.Ş., gruba 1970'li yIllarIn başında katılmış olup, bugüne kadar çok sayıda projeye imza atmıştır.

Kurumun ana hedefi yaşanabilir, çevreci ve estetik eserler ortaya koyabilmektir. Bunları gerçekleştiriken de toplumun ortak çıkarları göz önünde bulundurularak projeler hayata geçirilir.

ALTUNBÜKEN, bu doğrultuda, stratejik olarak başta İstanbul olmak üzere önemli metropollerde, orta ve orta-üst gelir düzeyine hitap eden, tüm yönleriyle özgün bir konsepti olan, erişilebilir konut projeleri ile düşük riskli ve yüksek kira getirisi sağlayabilecek ticari gayrimenkullere yatırım yapmayı hedeflemektedir. Firmamız A.C.S. Proje Yönetim Ltd. global kalitede proje geliştirme ve yönetim çalışmalarını yürütmekte, inşaat faaliyetlerimiz ALTUNBÜKEN İnşaat tarafından gerçekleştirilmektedir. Şirketin tüm yatırımlarında ALTUNBÜKEN Grubu'nun yüksek kalite standartları ön planda tutulmaktadır.
MİSYONUMUZ
İstikrarlı bir büyüme sağlayarak yatırım portföyünün değerini yükseltmek, geliştirdiği projelerde ortakları için sürekli kazanç yaratmak ve hitap ettiği müşteri kitleleri için değer oluşturmaktır.
VİZYONUMUZ
Gayrimenkul pazarında yatırım projeleri geliştirme ve uygulama konusundaki üstün hizmet standartlarımızla global başarı yakalamak.
PROJELER
RELUX

Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RELUX RSO 50 Tepeüstü, RELUX RFF 35 Ataşehir

Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz.

Tasarımın son teknolojiyle bütünleştiği iç mekanlarda, hem kişisel zevklerinizi yansıtan hem de her yerde göremeyeceğiniz türden butik mimari öğeler hakim.

Ulaşımınız çok rahat; trafikten uzak, şehre yakınsınız. Evinizden veya ofisinizden çıkıp metroya yürümek birkaç dakika. En büyük alışveriş merkezleriyse komşunuz.

Spor alanları, sinema, sunum salonları, video konferans odaları, müzik stüdyosu, eğlence odaları, çocuk oyun alanları, otopark, restaurant ve cafeler, modern sanat eserleriyle dolu yemyeşil bahçeler...Hepsi, istediğiniz an tamamen sizin.

WWW.RELUX.COM.TR
İLETİŞİM
FSM Mah. Poligon Cad. Buyaka İş Kuleleri, 3. Blok, No:101, K: 17, Tepeüstü, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
T: 444 3 759
F: 0 (216) 501 04 26
E: info@altunbuken.com
KAHVE MOLASI @ TV24
ALTUNBÜKEN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbüken TV 24'te Zehra Saraç'ın Kahve Molası programının konuğu oldu...
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ
Bilgi çağının bir gerekliliği ve online çalışma şartlarının gelişmesiyle birlikte, iş mekanları ve yaşam alanları arasıdaki sınırların gittikçe belirsizleşmesi içgörüsünden hareketle projelendirilen RELUX RSO 50 Tepeüstü; İstanbul Tepeüstü’nde etrafı ofisler, rezidanslar, alışveriş merkezleri ve kamusal parklarla çevrili bir konumda bulunuyor.
RELUX RFF 35 ATAŞEHİR
“Daha az çalışmanızı sağlayamayız ama size daha verimli kullanmanız için zaman kazandırabiliriz” fikriyle projelendirilen RELUX RFF 35 Ataşehir, İstanbul’un yeni ticaret ve finans merkezinin hemen yakınında, Ataşehir’de yer alıyor.
İSTANBUL ALTIN BORSASI
ALTUNBÜKEN Ünlüler Döviz ve Kıymetli Madenler Ticareti A.Ş. İstanbul Altın Borsasına Kotedir.