ALTUNBÜKEN, 1940 yılında kurulan ALTUNBÜKEN, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasında yerini almakta ve faaliyette bulunduğu sektörlerde lider olma vizyonuyla hareket etmektedir., Kuyumculuk, İnşaat, Gayrimenkul, Finans, RELUX, ALTUNBÜKEN, Kariyer
ALTUNBÜKEN Döviz ve Altın Ticareti Anonim Şirketi, 1988 yılında Türkiye'nin ilk 3. döviz firması olarak faaliyete geçmiştir.

Türkiye'nin en eski ve en köklü finans kurumlarından biri olan şirketin, merkezi İstanbul Kapalıçarşı da olmakla beraber İstanbul Perpa Ticaret merkezinde de bir şubesi bulunmaktadır.

Şirket, sürekli değişen piyasa eğilimlerini, yatırım süreci dahilinde, objektif bir doğrultuda yorumlayarak yatırımcılarına en hızlı ve en doğru şekilde aktarılmasını temel ilke edinmiştir. Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek açısından piyasadaki bütün para birimlerinden yüksek miktarda elinde bulunduran ALTUNBÜKEN, müşterilerine yatırım koçluğu hizmeti de sunmaktadır.

Kurumsal hizmetlerimiz aşağıdaki gibi özetlenebilir;

Döviz alım ve satım taleplerinizi telefon aracılığı ile sipariş verebilir; bunlara ilişkin işlemleri sizlere en yakın şubelerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Dövizlerinizi, evinize, ofisinize veya istediğiniz bir bankaya zırhlı servis araçlarımız ile getirtebilirsiniz.

Özel kur opsiyonları servisimizden faydalanabilirsiniz.
MİSYONUMUZ
Türkiye genelinde, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları külçe altın ve döviz alım-satım işlemlerinin hızlı bir biçimde ve en uygun fiyat üzerinden gerçekleştirilmesini sağlamaktır.
VİZYONUMUZ
Türkiye sermaye piyasalarının dünya piyasalarına entegrasyonu çerçevesinde, gelişmeleri yakından takip eden, müşteri ve çalışanlarını iş ortağı olarak gören, ülkesine karşı sosyal sorumluluk duygusu olan ve sektöründe en iyi hizmeti veren finans kurumu haline gelmektir.
İLETİŞİM
Merkez Ofis
Aynacılar Cd. No:10, 34120, Kapalıçarşı, Eminönü, İstanbul, Türkiye
T: 444 3 759
F: 0 (212) 513 02 24
E: info@altunbuken.com

Şube
Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat: 8 No: 840, Okmeydanı, Şişli, İstanbul, Türkiye
T: 0 (212) 210 97 00
F: 0 (212) 320 28 05
KAHVE MOLASI @ TV24
ALTUNBÜKEN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbüken TV 24'te Zehra Saraç'ın Kahve Molası programının konuğu oldu...
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ
Bilgi çağının bir gerekliliği ve online çalışma şartlarının gelişmesiyle birlikte, iş mekanları ve yaşam alanları arasıdaki sınırların gittikçe belirsizleşmesi içgörüsünden hareketle projelendirilen RELUX RSO 50 Tepeüstü; İstanbul Tepeüstü’nde etrafı ofisler, rezidanslar, alışveriş merkezleri ve kamusal parklarla çevrili bir konumda bulunuyor.
RELUX RFF 35 ATAŞEHİR
“Daha az çalışmanızı sağlayamayız ama size daha verimli kullanmanız için zaman kazandırabiliriz” fikriyle projelendirilen RELUX RFF 35 Ataşehir, İstanbul’un yeni ticaret ve finans merkezinin hemen yakınında, Ataşehir’de yer alıyor.
İSTANBUL ALTIN BORSASI
ALTUNBÜKEN Ünlüler Döviz ve Kıymetli Madenler Ticareti A.Ş. İstanbul Altın Borsasına Kotedir.