ALTUNBÜKEN, 1940 yılında kurulan ALTUNBÜKEN, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasında yerini almakta ve faaliyette bulunduğu sektörlerde lider olma vizyonuyla hareket etmektedir., Kuyumculuk, İnşaat, Gayrimenkul, Finans, RELUX, ALTUNBÜKEN, Kariyer
ALTUNBÜKEN Grubu tarafından işe alınacak adaylarda aranan en önemli ortak özellik, başvurdukları pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi ve tecrübe dışında, ilk olarak grubun değerlerine uygun karakter özelliklerine sahip olmalarıdır.

İçten olmak, iş arkadaşlarını, şirketini ve grubunu bir aile gibi sahiplenmek, iş temposunun yoğunluğunda yaratıcı ve yenilikçi fikirler üreterek kurumuna ve toplumuna yararlı olabilmek, öncelikli kriterlerdir.

Adaylar işe alım değerlendirmeleri esnasında sözel ve sayısal yetenek testleri, vaka çalışmaları, grup tartışmaları, İngilizce seviye testleri ve karakter tahlili mülakatları gibi bölümlerden oluşan aşamalardan geçirilirler.

Pozisyonlarımızın yaklaşık %70'inde mutlaka İngilizce dil bilgisi aranmaktadır. Pozisyonların durumlarına göre ek diller tercih sebebi olabilir. Erkek adaylar için, askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ise tercih sebebidir.

ALTUNBÜKEN Grubu, bütün adaylara objektif davranmayı, onları doğru bilgilendirmeyi ve tüm bilgilerinin gizli kalmasını taahhüt eder.
KAHVE MOLASI @ TV24
ALTUNBÜKEN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbüken TV 24'te Zehra Saraç'ın Kahve Molası programının konuğu oldu...
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ
Bilgi çağının bir gerekliliği ve online çalışma şartlarının gelişmesiyle birlikte, iş mekanları ve yaşam alanları arasıdaki sınırların gittikçe belirsizleşmesi içgörüsünden hareketle projelendirilen RELUX RSO 50 Tepeüstü; İstanbul Tepeüstü’nde etrafı ofisler, rezidanslar, alışveriş merkezleri ve kamusal parklarla çevrili bir konumda bulunuyor.
RELUX RFF 35 ATAŞEHİR
“Daha az çalışmanızı sağlayamayız ama size daha verimli kullanmanız için zaman kazandırabiliriz” fikriyle projelendirilen RELUX RFF 35 Ataşehir, İstanbul’un yeni ticaret ve finans merkezinin hemen yakınında, Ataşehir’de yer alıyor.
İSTANBUL ALTIN BORSASI
ALTUNBÜKEN Ünlüler Döviz ve Kıymetli Madenler Ticareti A.Ş. İstanbul Altın Borsasına Kotedir.